Hotel pro psy

Určitě jste někdy stáli před problémem, kam se svým psím miláčkem po dobu dovolené, během služební cesty, nebo třeba krátké rodinné návštěvy.

Právě pro takové případy je tady můj hotel. Postarám se o Vašeho pejska po celý čas, kdy nemůže být s Vámi.

Jako každý člen rodiny, také Váš pejsek má své potřeby, potřebuje pohlazení, cítí radost nebo smutek. Daleko více než člověk žije pejsek každodenními návyky a odloučení sebou nese přetrhání všeho zaběhaného spolu se stresem z takové situace.

Můj hotel může všechny důsledky odloučení zmírnit a poskytnout Vašemu pejskovi pocit pohody a bezpečí. Možnost procházek v okolí hotelu, obklopeném loukami a lesem budou důvodem, aby se na pobyt pejsek těšil.

Mou prioritou je odborná péče o Vašeho pejska, která vychází z dlouholetých zkušeností. Pejsci jsou ubytování v zastřešených kotcích s dostatkem prostoru a zateplenými boudami. Veškerá péče jako krmení, venčení či podávání léků probíhá s ohledem na Vaše individuální požadavky. Venčení je možné v rozlehlém výběhu nebo volné přírodě tak , jak je pejsek zvyklý, co má rád.

Pro nejmenší pokojové mazlíčky je možné ubytování přímo v mém domě, kde se pejsek stává součástí mého každodenního života tak, jako když je s Vámi.

Jednou z možností je také dojíždění za Vašim pejskem, tzv. „ HomeHotel“ Jedete-li kupříkladu na krátkou služební cestu či rodinnou návštěvu a nechcete nebo nemůžete psího parťáka vzít sebou, nakrmím jej, vyvenčím a dle domluvy zajistím vše, nač je zvyklý.

Jako jeden z mála hotelů, přijímám k ubytování méně přizpůsobivé klienty, háravé fenky, agresivní psy, tzv. "rozštěkáváče" a podobné.

Při příjmu do hotelu postačí vzít sebou očkovací průkaz pejska s potvrzením kompletního očkování. Dbám na bezpečnost a zdraví Všech u nás ubytovaných pejsků.

Dotazy nebo rezervaci lze provést přímo telefonicky nebo zasláním emailu.

Copyright © 2020 utulekpropsy.org | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign